سبد خرید
{{item.quantity}}
تعداد را بنویسید. بیش‌تر از 0 بنویسید. کم‌تر از {{item.product.variant.max + 1}} بنویسید.
{{item.promotion_discount|number}} تومان تخفیف
{{item.total|number}} تومان
مبلغ قابل پرداخت
{{model.subtotal|number}} تومان
ثبت سفارش
سبد خرید شما خالی است

گوشی موبایل سامسونگ مدل گلکسی S26 پلاس 5G ظرفیت 256 گیگابایت رم 12 گیگابایت | ریجسترشده

Samsung Galaxy S26 Plus 5G Snapdragon 256GB 12GB RAM Dual SIM Mobile Phone

از {{model.count}} نظر
خرید گوشی سامسونگ مقایسه
رنگ
رنگ را انتخاب کنید.
گارانتی
گارانتی را انتخاب کنید.
ویژگی‌ها
تکنولوژی
GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G
سرعت تکنولوژی 3G
HSPA: سرعت دانلود تا 84 مگابیت بر ثانیه و سرعت آپلود تا 28 مگابیت بر ثانیه
سرعت تکنولوژی 4G
LTE-A (up to 7CA): سرعت دانلود تا 1.2 گیگابیت بر ثانیه و سرعت آپلود تا 150 مگابیت بر ثانیه
سرعت تکنولوژی 5G
5G: سرعت دانلود تا 20 گیگابیت بر ثانیه و سرعت آپلود تا 10 گیگابیت بر ثانیه
توضیحات تکنولوژی 5G
گلکسی S26 پلاس در ایالات متحده از هر دو حالت SA و NSA 5G و همچنین از تجهیزات Sub6 و mmWave پشتیبانی می‌کند. ، SA: مخفف Standalone - حالت جدیدتر 5G - معماری 5G مستقل - مزایای مختلفی نسبت به NSA دارد، از جمله پهنای باند بالاتر، تأخیر کمتر و پوشش بهتر ، NSA: مخفف غیر مستقل - حالت قدیمی‌تر 5G - معماری 5G مبتنی بر 4G - پوشش و پهنای باند کمتر از SA ، SUB6: پوشش بهتر و پهنای باند کمتر نسبت به mmWave ، mmWave: سطح 5G بالای 6 گیگاهرتز - سرعت بالا بدلیل پهنای باند بسیار بالا - برد کوتاه‌تر نسبت به Sub6 - پوشش محدودتر
  • {{value}}
قیمت:
404,000,000 2٪
398,988,800 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
گوشی سامسونگ Galaxy S26 Plus 5G با ظرفیت 256 گیگابایت و رم 12 گیگابایت، یک گوشی پرچم‌دار با طراحی حرفه‌ای، عملکرد قدرتمند و امکانات پیشرفته برای کاربران حرفه‌ای است.حافظه داخلی 256 گیگابایتی فضای کافی برای ذخیره تصاویر، ویدئوها، برنامه‌ها، بازی‌ها و فایل‌های شخصی فراهم می‌کند.رم 12 گیگابایتی امکان اجرای روان برنامه‌ها، جابه‌جایی سریع میان اپلیکیشن‌ها و انجام فعالیت‌های چندوظیفه‌ای را فراهم می‌سازد.پشتیبانی از شبکه 5G امکان استفاده از اینترنت همراه نسل پنجم را در صورت پوشش اپراتور فراهم می‌کند و تجربه سریع‌تری برای فعالیت‌های آنلاین، دانلود فایل‌ها و تماشای محتوای باکیفیت ارائه می‌دهد.این نسخه ریجسترشده برای کاربرانی مناسب است که به یک گوشی پرچم‌دار با حافظه مناسب، رم قدرتمند، عملکرد سریع و تجربه کاربری حرفه‌ای برای عکاسی، سرگرمی و استفاده‌های سنگین نیاز دارند.

نقد و بررسی گوشی سامسونگ گلکسی S26 پلاس ظرفیت 512 گیگابایت و رم 12 گیگابایت

گوشی موبایل سامسونگ مدل گلکسی S26 پلاس 5G ظرفیت 512 گیگابایت رم 12 گیگابایت، بیشتر مناسب کاربری است که گوشی را فقط برای تماس و شبکه‌های اجتماعی نمی‌خواهد و انتظار دارد دستگاه نقش دوربین، نمایشگر همراه، فضای ذخیره‌سازی شخصی و ابزار کاری را هم‌زمان ایفا کند. اگر در زمان خرید گوشی سامسونگ به دنبال مدلی هستید که امکانات یک پرچم‌دار جدی را ارائه دهد اما ابعاد و ویژگی‌های خاص Ultra برایتان ضروری نباشد، S26 پلاس با ظرفیت 512 و رم 12 می‌تواند نقطه تعادل جذابی باشد. این نسخه به‌صورت رجیسترشده عرضه می‌شود و امکان فعال‌سازی روی شبکه اپراتورهای داخلی را دارد. مشخصات سامسونگ گلکسی S26 پلاس

512 گیگابایت برای کاربری که حافظه را مدیریت نمی‌کند

در نسخه 512 گیگابایتی، مزیت اصلی فقط عدد بزرگ‌تر روی مشخصات نیست؛ این ظرفیت برای کسی که ویدئوهای باکیفیت ضبط می‌کند، چند بازی حجیم نصب دارد یا فایل‌های کاری را روی گوشی نگه می‌دارد، آزادی عمل بیشتری ایجاد می‌کند. در چنین شرایطی، نیاز به پاک کردن مداوم فایل‌ها یا انتقال آن‌ها به فضای دیگر بسیار کمتر می‌شود.

Samsung Galaxy S26 Plus 512GB/12GB برای استفاده چندساله نیز منطقی‌تر است، چون حجم برنامه‌ها و فایل‌ها به‌مرور افزایش پیدا می‌کند. اگر استفاده شما سبک‌تر است، نسخه‌های کم‌حافظه‌تر می‌توانند اقتصادی‌تر باشند؛ اما برای مصرف سنگین، 512 گیگابایت مزیت ملموسی دارد.

نمایشگر QHD+ برای کسی که کیفیت تصویر را جدی می‌گیرد

نمایشگر 6.7 اینچی Dynamic AMOLED 2X با وضوح QHD+ یکی از بخش‌هایی است که S26 Plus را از بسیاری از گوشی‌های میان‌رده جدا می‌کند. تراکم پیکسلی بالا باعث می‌شود متن‌ها، عکس‌ها و ویدئوها با جزئیات بیشتری نمایش داده شوند و نرخ نوسازی 120 هرتز نیز حرکت در رابط کاربری را روان‌تر می‌کند.

برای کسی که در زمان خرید گوشی موبایل مدت زیادی با نمایشگر کار می‌کند، کیفیت پنل اهمیت زیادی دارد. تماشای فیلم، ویرایش عکس، مطالعه و حتی استفاده عادی از شبکه‌های اجتماعی روی این صفحه تجربه‌ای در سطح پرچم‌دار ارائه می‌دهد. 

رم 12 گیگابایت برای استفاده سنگین و پیوسته

رم 12 گیگابایتی به Galaxy S26 Plus اجازه می‌دهد تعداد بیشتری برنامه را در حافظه نگه دارد و هنگام جابه‌جایی میان اپلیکیشن‌ها نیاز کمتری به بارگذاری مجدد داشته باشد. این موضوع برای کاربری که هم‌زمان از مرورگر، پیام‌رسان، شبکه اجتماعی و ابزارهای کاری استفاده می‌کند اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

ترکیب رم 12 گیگابایت با فضای ذخیره‌سازی 512 گیگابایتی باعث شده این نسخه بیشتر برای کاربرانی مناسب باشد که قصد دارند گوشی را برای مدت طولانی نگه دارند و نمی‌خواهند در آینده نزدیک از نظر حافظه یا چندوظیفگی احساس محدودیت کنند. گوشی سامسونگ گلکسی A37 5G

دوربین سه‌گانه برای فاصله‌های مختلف عکاسی

Galaxy S26 Plus به دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی مجهز است و در کنار آن دوربین فوق عریض و تله‌فوتو قرار دارند. وجود زوم اپتیکال 3 برابر باعث می‌شود برای پرتره یا ثبت سوژه‌های دور، وابستگی کمتری به زوم دیجیتال داشته باشید و ترکیب دوربین‌ها انعطاف بیشتری نسبت به بسیاری از گوشی‌های غیرپرچم‌دار ارائه دهد.

قابلیت فیلم‌برداری 8K نیز برای کسانی که محتوای ویدئویی ثبت می‌کنند اهمیت دارد. در چنین استفاده‌ای، حافظه 512 گیگابایتی مزیت واقعی خود را نشان می‌دهد؛ زیرا فایل‌های ویدئویی با وضوح بالا فضای زیادی اشغال می‌کنند.

S26 Plus یا Ultra؛ کدام منطقی‌تر است؟

اگر به قلم، دوربین پیشرفته‌تر و امکانات اختصاصی مدل Ultra نیاز ندارید، S26 Plus می‌تواند انتخاب متعادل‌تری باشد. این مدل همچنان نمایشگر بزرگ، سخت‌افزار قدرتمند، دوربین تله‌فوتو و حافظه بالا ارائه می‌دهد اما معمولاً قیمت و ابعاد آن نسبت به Ultra کنترل‌شده‌تر است.

در مقابل، اگر دوربین بیشترین اهمیت را برای شما دارد و می‌خواهید کامل‌ترین مجموعه سخت‌افزاری سامسونگ را داشته باشید، نسخه Ultra همچنان گزینه بالاتری محسوب می‌شود. بنابراین S26 Plus بیشتر برای کسی مناسب است که مجموعه‌ای کامل می‌خواهد اما به بالاترین سطح امکانات نیاز ندارد.

بدنه بزرگ اما قابل کنترل

نمایشگر 6.7 اینچی باعث می‌شود S26 Plus گوشی کوچکی نباشد، اما طراحی باریک و وزن متعادل آن کمک می‌کند دستگاه در استفاده روزانه بیش از حد سنگین احساس نشود. این ابعاد برای تماشای محتوا و تایپ مناسب است، هرچند کاربران علاقه‌مند به گوشی‌های کوچک‌تر ممکن است نسخه استاندارد S26 را راحت‌تر بدانند.

باتری 4900 میلی‌آمپرساعتی برای استفاده ترکیبی

باتری 4900 میلی‌آمپرساعتی Galaxy S26 Plus برای استفاده روزمره و ترکیبی طراحی شده و در کنار شارژ 45 وات می‌تواند نیاز بیشتر کاربران را پوشش دهد. میزان شارژدهی واقعی به وضوح صفحه، نرخ نوسازی، شبکه 5G، دوربین و بازی بستگی دارد و کاربران سنگین طبیعتاً مصرف بیشتری خواهند داشت.

نقاط قوت و ضعف Galaxy S26 Plus ظرفیت 512 گیگابایت و رم 12 گیگابایت

این کانفیگ برای کاربری ارزش بیشتری دارد که از فضای ذخیره‌سازی بالا واقعاً استفاده می‌کند و در عین حال می‌خواهد پرچم‌داری کامل‌تر از مدل استاندارد داشته باشد، بدون اینکه هزینه و ابعاد نسخه Ultra را بپذیرد.

نقاط قوت
نقاط ضعف
فضای 512 گیگابایتی مناسب ویدئو، بازی و فایل‌های حجیم
برای کاربران سبک، ظرفیت بالا ممکن است بلااستفاده بماند
نمایشگر QHD+ Dynamic AMOLED 2X با نرخ 120 هرتز
ابعاد بزرگ برای استفاده با یک دست ایده‌آل نیست
دوربین تله‌فوتو با زوم اپتیکال 3 برابر
مجموعه دوربین از نسخه Ultra ساده‌تر است
رم 12 گیگابایت و فیلم‌برداری 8K
هزینه خرید بالاتر از نسخه‌های کم‌حافظه‌تر

اگر می‌خواهید قبل از انتخاب این کانفیگ، تفاوت‌های S26 Plus با سایر اعضای سری S26 و عملکرد آن در دوربین، نمایشگر، باتری و استفاده روزمره را دقیق‌تر بررسی کنید، مقاله بررسی تخصصی Samsung Galaxy S26 Plus را در گوشی آنلاین بخوانید.

قیمت گوشی سامسونگ Galaxy S26 Plus ظرفیت 512 گیگابایت و رم 12 گیگابایت

قیمت نسخه 512/12 زمانی ارزش بیشتری پیدا می‌کند که ظرفیت بالا بخشی از نیاز واقعی شما باشد، نه صرفاً یک مشخصه جذاب روی کاغذ. برای کسی که حجم زیادی محتوا ذخیره می‌کند یا قصد استفاده چندساله دارد، پرداخت بیشتر نسبت به نسخه 256 گیگابایتی می‌تواند منطقی باشد؛ اما برای استفاده عادی، انتخاب حافظه کمتر می‌تواند هزینه خرید را کاهش دهد. قیمت روز نسخه رجیسترشده در فروشگاه گوشی آنلاین قابل بررسی است.

خرید اقساطی گوشی سامسونگ Galaxy S26 Plus ظرفیت 512 گیگابایت

در خرید یک پرچم‌دار با حافظه 512 گیگابایت، بهتر است تصمیم اقساطی را از خود کانفیگ شروع کنید؛ یعنی ابتدا مشخص کنید واقعاً به این مقدار حافظه نیاز دارید و بعد سراغ انتخاب شیوه پرداخت بروید. اگر پاسخ مثبت است، امکان خرید گوشی قسطی از فروشگاه گوشی آنلاین می‌تواند کمک کند بدون کاهش ظرفیت موردنیاز، هزینه خرید در چند مرحله تقسیم شود.

برای مقایسه طرح‌ها، فقط مبلغ هر قسط را ملاک قرار ندهید؛ مجموع پرداخت نهایی را با قیمت نقدی دستگاه بسنجید و سپس ببینید اختلاف ایجادشده در برابر حفظ کانفیگ 512 گیگابایتی برای شما منطقی هست یا نه. این روش کمک می‌کند تصمیم مالی بر اساس ارزش واقعی دستگاه برای نوع استفاده شما گرفته شود.

شبکه down
تکنولوژی
GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G
سرعت تکنولوژی 3G
HSPA: سرعت دانلود تا 84 مگابیت بر ثانیه و سرعت آپلود تا 28 مگابیت بر ثانیه
سرعت تکنولوژی 4G
LTE-A (up to 7CA): سرعت دانلود تا 1.2 گیگابیت بر ثانیه و سرعت آپلود تا 150 مگابیت بر ثانیه
سرعت تکنولوژی 5G
5G: سرعت دانلود تا 20 گیگابیت بر ثانیه و سرعت آپلود تا 10 گیگابیت بر ثانیه
توضیحات تکنولوژی 5G
گلکسی S26 پلاس در ایالات متحده از هر دو حالت SA و NSA 5G و همچنین از تجهیزات Sub6 و mmWave پشتیبانی می‌کند.
SA: مخفف Standalone - حالت جدیدتر 5G - معماری 5G مستقل - مزایای مختلفی نسبت به NSA دارد، از جمله پهنای باند بالاتر، تأخیر کمتر و پوشش بهتر
NSA: مخفف غیر مستقل - حالت قدیمی‌تر 5G - معماری 5G مبتنی بر 4G - پوشش و پهنای باند کمتر از SA
SUB6: پوشش بهتر و پهنای باند کمتر نسبت به mmWave
mmWave: سطح 5G بالای 6 گیگاهرتز - سرعت بالا بدلیل پهنای باند بسیار بالا - برد کوتاه‌تر نسبت به Sub6 - پوشش محدودتر
عرضه down
زمان معرفی
پنجشنبه 7 اسفند 1404 برابر با 26 فوریه 2026
زمان عرضه به بازار
چهارشنبه 20 اسفند 1404 برابر با 11 مارس 2026
بدنه down
ابعاد
طول 158.4 در عرض 75.8 و ضخامت 7.3 میلی‌متر
وزن
190 گرم
سیم‌کارت
دو سیم‌کارت
ساختار
نمایشگر از جنس شیشه گوریلا گلس Armor 2
پشت دستگاه از جنس شیشه گوریلا گلس Victus 2
فریم از جنس آلومینیوم
مقاومت
دارای گواهی IP68 مقاوم در برابر نفوذ گردوغبار و آب
(تا عمق 1.5 متری به مدت 30 دقیقه)
صفحه‌نمایش down
نوع
نمایشگر 120 هرتزی داینامیک امولد (Dynamic LTPO AMOLED 2X)
با پشتیبانی از HDR10+ و حداکثر روشنایی 2600 نیت
سایز
6.7 اینچ (نسبت نمایشگر به بدنه 90.7%)
رزولوشن
1440 در 3120 پیکسل
( تراکم پیکسلی: 516 پیکسل در اینچ)
محافظ
گوریلاگلس وکتوس 2
ویژگی‌ها
صفحه‌نمایش همیشه روشن
پلتفرم down
سیستم‌عامل در زمان عرضه
اندروید 16
رابط‌کاربری
One UI 8.5
تراشه
پردازنده کوالکام SM8850-AC اسنپدراگون 8 الایت جن 5 (3 نانومتری) برای پک آمریکا / کانادا / چین (US/CA/CN)
تراشه Exynos 2600 برای سایر مناطق جهان
پردازنده مرکزی (CPU)
پردازنده 8 هسته‌ای (پک آمریکا / کانادا / چین)
2 هسته 4.74 GHz Oryon V3 Phoenix L
6 هسته 3.62 GHz Oryon V3 Phoenix M
پردازنده 10 هسته‌ای (سایر مناطق جهان)
یک هسته 3.80GHz C1-Ultra
3 هسته 3.25GHz C1-Pro
6 هسته 2.75GHz C1-Pro
پردازنده گرافیکی (GPU)
Adreno 840 (1.3GHz) - پک آمریکا/کانادا/چین
Xclipse 960 - سایر مناطق جهان
حافظه down
درگاه حافظه
ندارد
حافظه داخلی
256 گیگابایت
حافظه داخلی اجرائی ( رم )
12 گیگابایت
نوع حافظه
UFS 4.X
دوربین سه‌گانه down
مشخصات دوربین‌ها
دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی با دیافراگم f/1.8، فاصله کانونی 24 میلی‌متر (عریض)، سنسور 1/1.56 اینچی، پیکسل‌های 1.0 میکرومتر، فوکوس خودکار تشخیص دو پیکسل، لرزش‌گیر اپتیکال
دوربین 10 مگاپیکسلی با دیافراگم f/2.4، فاصله کانونی 67 میلی‌متر (تله فوتو)، سنسور 1/3.94 اینچی، پیکسل‌های 1.0 میکرومتر، فوکوس خودکار تشخیص پیکسل، لرزش‌گیر اپتیکال، زوم اپتیکال 3 برابر
دوربین 12 مگاپیکسلی با دیافراگم f/2.2، فاصله کانونی 13 میلی‌متر (فوق عریض)، سنسور 1/2.55 اینچی، پیکسل‌های 1.4 میکرومتر، فیلم‌برداری Super Steady
فیلم‌برداری
ضبط فیلم 8K با سرعت 24/30 فریم بر ثانیه، ضبط فیلم 4K با سرعت 30/60 فریم بر ثانیه، ضبط فیلم 1080p با سرعت 30/60/120/240 فریم بر ثانیه، HDR10+، ضبط صدای استریو، لرزش‌گیر ژیروسکوپی، HDR 10 bit
ویژگی‌های دوربین
قابلیت تصویربرداری HDR و پانوراما، LED flash، Best Face
دوربین سلفی down
دوربین پانچی تکی
دوربین 12 مگاپیکسلی با دیافراگم f/2.2، فاصله کانونی 26 میلی‌متر (عریض)، فوکوس خودکار تشخیص دو پیکسل
فیلم‌برداری دوربین سلفی
ضبط فیلم 4K با سرعت 30/60 فریم بر ثانیه، ضبط فیلم 1080p با سرعت 30 فریم بر ثانیه
صدا down
اسپیکر
اسپیکرهای استریو
جک 3.5 میلی‌متری
ندارد
اتصالات down
شبکه بی‌سیم
وای‌فای 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7، سه باند، وای‌فای مستقیم
بلوتوث
نسخه 5.4
A2DP: پخش صدا با کیفیت بالا از دستگاه به دستگاه‌های دیگر مانند هدفون‌ها یا بلندگوها
LE: کاهش مصرف انرژی در هنگام استفاده از بلوتوث
مکان‌یاب (GPS)
دارد (GPS/A-GPS/GLONASS/GALILEO/BDS/QZSS)
NFC
دارد
رادیو
ندارد
درگاه اتصال
USB Type-C 3.2/OTG
قابلیت‌ها down
حسگرها
تشخیص اثرانگشت اولتراسونیک در زیر نمایشگر، شتاب‌سنج، ژیروسکوپ، مجاورت، قطب‌نما، فشارسنج هوا، حسگر نور محیط
باتری down
مشخصات باتری
باتری غیر قابل تعویض لیتیوم‌یونی با ظرفیت 4900 میلی‌آمپر ساعت
مشخصات شارژ
شارژ سریع 45 وات (سرعت شارژ شدن 69 درصد در مدت زمان 30 دقیقه) با پشتیبانی از تکنولوژی پاور دلیوری نسخه 3.0 ( PD 3.0 )
دارای قابلیت شارژ بی‌سیم سریع است و می‌تواند با توان 25 وات شارژ شود. این دستگاه، از دو استاندارد شارژ بی‌سیم Qi2 پشتیبانی می‌کند.
شارژ معکوس بی‌سیم( 4.5 وات)
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.

محصولات مرتبط

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آوامهرنازنین (فروشگاه اینترنتی گوشی آنلاین) می‌باشد.
دسته‌بندی محصولات