سبد خرید
{{item.quantity}}
تعداد را بنویسید. بیش‌تر از 0 بنویسید. کم‌تر از {{item.product.variant.max + 1}} بنویسید.
{{item.promotion_discount|number}} تومان تخفیف
{{item.total|number}} تومان
مبلغ قابل پرداخت
{{model.subtotal|number}} تومان
ثبت سفارش
سبد خرید شما خالی است

گوشی موبایل اپل مدل آیفون 18 پرو مکس ظرفیت 256 گیگابایت رم 12 گیگابایت | بدون ریجستر ZAA

Apple iPhone 18 Pro Max 256GB 12GB RAM Active

از {{model.count}} نظر
خرید گوشی آیفون مقایسه
رنگ
رنگ را انتخاب کنید.
نسخه
نسخه را انتخاب کنید.
گارانتی
گارانتی را انتخاب کنید.
ویژگی‌ها
تاریخ معرفی
18 شهریور 1405 برابر با 9 سپتامبر 2026
تاریخ عرضه
27 شهریور 1405 برابر با 18 سپتامبر 2026
سیستم عامل
iOS
سیستم‌عامل در زمان عرضه
iOS 27
  • {{value}}
قیمت:
500,000,000 16٪
424,400,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
گوشی Apple iPhone 18 Pro Max 256GB 12GB RAM یکی از پرچم‌داران اپل با نمایشگر 6.9 اینچی LTPO Super Retina XDR OLED و نرخ نوسازی 120 هرتز است.این مدل به تراشه قدرتمند Apple A20 Pro با فناوری ساخت 2 نانومتری مجهز شده و 12 گیگابایت حافظه RAM دارد.حافظه داخلی 256 گیگابایتی، فضای مناسبی برای ذخیره برنامه‌ها، تصاویر، ویدئوها و فایل‌های مختلف فراهم می‌کند.در بخش دوربین، این گوشی از مجموعه دوربین سه‌گانه 48 مگاپیکسلی شامل واید، تله‌فوتو پریسکوپی و اولتراواید بهره می‌برد.پشتیبانی از فیلم‌برداری 4K، Dolby Vision HDR، ProRes RAW و Apple Log 2، قابلیت‌های حرفه‌ای تصویربرداری را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.این گوشی همچنین از شارژ سریع سیمی، شارژ بی‌سیم 25 واتی، USB Type-C 3.2 Gen 2 و ارتباطات 5G پشتیبانی می‌کند.iPhone 18 Pro Max با iOS 27، طراحی مقاوم با استاندارد IP68 و امکانات پیشرفته، گزینه‌ای قدرتمند برای کاربران حرفه‌ای و علاقه‌مندان به فناوری محسوب می‌شود.

نقد و بررسی آیفون 18 پرو مکس ظرفیت 256 گیگابایت و رم 12 گیگابایت بدون رجیستر ZAA

آیفون 18 پرو مکس ظرفیت 256 گیگابایت و رم 12 گیگابایت بدون رجیستر ZAA برای کاربری مناسب است که بزرگ‌ترین نمایشگر و امکانات کامل سری Pro Max را می‌خواهد، اما قصد ندارد هزینه بیشتری برای حافظه 512 گیگابایت یا بالاتر پرداخت کند. ظرفیت 256 گیگابایتی برای استفاده روزمره، نصب برنامه‌ها، بازی و نگهداری حجم مناسبی از عکس و ویدئو کافی است و در مقابل، وضعیت بدون رجیستر بودن دستگاه باید جداگانه در تصمیم خرید لحاظ شود. اگر هنگام خرید موبایل آیفون به دنبال نسخه پایه Pro Max با سخت‌افزار کامل هستید، این کانفیگ می‌تواند گزینه قابل بررسی باشد.نقد و بررسی آیفون 18 پرو مکس ظرفیت 256 گیگابایت و رم 12 گیگابایت بدون رجیستر ZAA

256 گیگابایت؛ نقطه شروع منطقی برای Pro Max

حافظه 256 گیگابایتی کم محسوب نمی‌شود و برای بسیاری از کاربران فضای کافی در اختیار می‌گذارد. اگر تعداد زیادی ویدئوی طولانی روی گوشی نگه نمی‌دارید، می‌توانید بدون مشکل برنامه‌ها، بازی‌ها، عکس‌ها و فایل‌های روزمره خود را روی دستگاه ذخیره کنید.

هنگام مقایسه خرید گوشی، نکته مهم این است که نسخه 256 گیگابایتی از نظر پردازنده، نمایشگر و امکانات دوربین چیزی از ظرفیت‌های بالاتر کم ندارد. بنابراین اگر فضای بیشتر برایتان ضروری نیست، می‌توانید هزینه اضافه حافظه را پرداخت نکنید.

بدون رجیستر بودن؛ نکته‌ای جدا از مشخصات گوشی

عبارت بدون رجیستر نشان می‌دهد ثبت دستگاه برای استفاده دائمی از شبکه اپراتورهای داخلی در وضعیت فعلی محصول انجام نشده است. این موضوع ارتباطی با قدرت سخت‌افزاری یا کیفیت ساخت گوشی ندارد، اما برای استفاده از سیم‌کارت داخلی اهمیت دارد.

به همین دلیل بهتر است هنگام مقایسه قیمت، فقط مبلغ اولیه محصول را ملاک قرار ندهید و وضعیت رجیستری را نیز در هزینه نهایی خرید در نظر بگیرید.

پک ZAA را با کد مدل دقیق بررسی کنید

ZAA به نسخه منطقه‌ای دستگاه اشاره دارد، اما برای بررسی دقیق‌تر بهتر است شماره مدل درج‌شده روی جعبه هم کنترل شود. اپل iPhone 18 Pro Max را با شماره مدل‌های متفاوت برای بازارهای مختلف عرضه می‌کند و بعضی تفاوت‌های ارتباطی می‌توانند به منطقه عرضه مربوط باشند.

از نظر تراشه، نمایشگر، دوربین و فضای ذخیره‌سازی، پک منطقه‌ای باعث افزایش یا کاهش قدرت گوشی نمی‌شود. اهمیت آن بیشتر در جزئیات مربوط به بازار عرضه و امکانات ارتباطی است.

نمایشگر 6.9 اینچی؛ مهم‌ترین مزیت Pro Max

iPhone 18 Pro Max به نمایشگر 6.9 اینچی Super Retina XDR مجهز شده است. صفحه بزرگ برای تماشای فیلم، بازی، مطالعه، ویرایش عکس و کار با برنامه‌های مختلف فضای بسیار بیشتری نسبت به مدل Pro فراهم می‌کند.

وضوح 2868 در 1320 پیکسل و تراکم 460 پیکسل در هر اینچ باعث می‌شوند نوشته‌ها و تصاویر با جزئیات بالایی نمایش داده شوند. برای کاربری که نمایشگر بزرگ را یکی از اولویت‌های اصلی خرید می‌داند، این بخش یکی از نقاط قوت مهم دستگاه است.

ProMotion تا 120 هرتز؛ روانی محسوس در استفاده روزانه

نمایشگر از ProMotion با نرخ نوسازی تطبیقی تا 120 هرتز پشتیبانی می‌کند. هنگام اسکرول صفحات، اجرای بازی‌های سازگار یا حرکت در منوها، تصویر بسیار روان‌تر دیده می‌شود.

Always-On Display نیز برای مشاهده اطلاعات ضروری بدون روشن کردن کامل صفحه در دسترس است و روشنایی بالای نمایشگر باعث می‌شود استفاده از گوشی در فضای باز راحت‌تر باشد.

A20 Pro؛ قدرتی که به ظرفیت حافظه وابسته نیست

نسخه 256 گیگابایتی همان تراشه A20 Pro را دارد که در مدل‌های 512 گیگابایت، 1 ترابایت و 2 ترابایت استفاده شده است. این تراشه دارای پردازنده مرکزی 6 هسته‌ای و پردازنده گرافیکی 7 هسته‌ای است و برای بازی، پردازش تصویر و برنامه‌های حرفه‌ای قدرت بالایی دارد.

در نتیجه انتخاب ظرفیت پایه به معنی خرید نسخه ضعیف‌تر نیست. تفاوت اصلی فقط در مقدار فضای ذخیره‌سازی است و سرعت اجرای برنامه‌ها یا قدرت پردازنده کاهش پیدا نمی‌کند.

رم 12 گیگابایت برای استفاده چندساله

رم 12 گیگابایتی برای اجرای برنامه‌های سنگین و جابه‌جایی میان چند اپلیکیشن فضای مناسبی فراهم می‌کند. اگر هم‌زمان مرورگر، پیام‌رسان، شبکه اجتماعی و ابزارهای ویرایش را استفاده کنید، برنامه‌ها کمتر نیاز به بارگذاری دوباره خواهند داشت.

این مقدار رم برای کاربری چندساله نیز مناسب است و در کنار توان A20 Pro باعث می‌شود گوشی برای برنامه‌های سنگین‌تر آینده آمادگی بیشتری داشته باشد.

256 گیگابایت برای چه نوع فیلم‌برداری کافی است؟

برای فیلم‌برداری روزمره، سفر و ثبت کلیپ‌های معمول، 256 گیگابایت فضای مناسبی است. مشکل زمانی ایجاد می‌شود که به‌صورت مداوم ویدئوهای طولانی با کیفیت بالا ثبت کنید و فایل‌ها را برای مدت زیادی روی گوشی نگه دارید.

کاربری که تولید محتوای حرفه‌ای انجام می‌دهد ممکن است با نسخه 512 گیگابایتی آزادی بیشتری داشته باشد، اما اگر فایل‌ها را مرتب به کامپیوتر یا فضای ابری منتقل می‌کنید، 256 گیگابایت می‌تواند کاملا پاسخگو باشد.

دوربین حرفه‌ای؛ بدون تفاوت با ظرفیت‌های گران‌تر

سیستم دوربین این کانفیگ همان مجموعه حرفه‌ای نسخه‌های پرحافظه‌تر است و تغییر ظرفیت حافظه باعث تغییر کیفیت عکاسی نمی‌شود. دوربین‌های اصلی، فوق عریض و تله‌فوتو امکان ثبت سوژه‌های مختلف را از زوایای متفاوت فراهم می‌کنند.

برای عکاسی روزمره می‌توانید از حالت خودکار استفاده کنید و در کار حرفه‌ای‌تر نیز تنظیمات و قابلیت‌های بیشتری برای کنترل نتیجه نهایی در اختیار دارید.

صفحه بزرگ برای بازی؛ اما حافظه را مدیریت کنید

نمایشگر 6.9 اینچی و پردازنده قدرتمند، Pro Max را به گزینه مناسبی برای بازی تبدیل می‌کنند. بازی‌های جدید اما می‌توانند فضای زیادی اشغال کنند و نصب هم‌زمان چند عنوان سنگین بخشی از حافظه 256 گیگابایتی را مصرف خواهد کرد.

اگر گیمر پرمصرفی هستید و دوست دارید تعداد زیادی بازی همیشه نصب باشند، نسخه 512 گیگابایتی راحت‌تر است. در غیر این صورت، 256 گیگابایت برای مجموعه محدودتری از بازی‌ها فضای کافی دارد.

شارژدهی؛ یکی از دلایل انتخاب مدل Max

بدنه بزرگ Pro Max فضای بیشتری برای باتری فراهم می‌کند و این ویژگی برای کاربری که ساعت‌های زیادی از گوشی استفاده می‌کند اهمیت دارد. تماشای ویدئو، بازی، مسیریابی و عکاسی همگی مصرف باتری بالایی دارند و مدل Max برای چنین استفاده‌ای مناسب‌تر است.

البته مدت واقعی شارژدهی به روشنایی نمایشگر، نوع شبکه، برنامه‌های فعال و شیوه استفاده شما بستگی دارد و عدد ثابتی برای همه کاربران وجود ندارد.

بدنه 249 گرمی؛ نمایشگر بزرگ بدون هزینه نیست

وزن 249 گرمی یکی از مواردی است که قبل از خرید باید به آن توجه کنید. iPhone 18 Pro Max گوشی بزرگی است و برای کاربری که به دستگاه سبک و استفاده راحت با یک دست عادت دارد، ممکن است انتخاب مناسبی نباشد.

در مقابل، همین ابعاد بزرگ نمایشگر 6.9 اینچی و فضای بیشتری برای باتری ایجاد کرده‌اند. انتخاب میان مدل Pro و Pro Max بیشتر به این بستگی دارد که بزرگی صفحه را ترجیح می‌دهید یا راحتی حمل را.

نسخه 256GB بدون رجیستر ZAA مناسب چه کسی است؟

این کانفیگ برای کسی مناسب است که امکانات کامل Pro Max را می‌خواهد اما استفاده او از حافظه در حد متوسط است. اگر فایل‌ها را منظم انتقال می‌دهید، از فضای ابری استفاده می‌کنید یا ویدئوهای بسیار حجیم روی گوشی نگه نمی‌دارید، ظرفیت 256 گیگابایت می‌تواند نیازتان را پوشش دهد.

در عین حال، خریدار این مدل باید آگاهانه نسخه بدون رجیستر را انتخاب کند و کد دقیق مدل پک ZAA را هم پیش از خرید بررسی کند. برای کسی که می‌خواهد گوشی از همان ابتدا با وضعیت مشخص برای شبکه داخلی آماده باشد، مقایسه با نسخه رجیسترشده نیز منطقی است.

خرید گوشی آیفون 18 پرو مکس

نقاط قوت و ضعف iPhone 18 Pro Max ظرفیت 256 گیگابایت رم 12 گیگابایت بدون رجیستر ZAA

مزیت اصلی این نسخه آن است که با ظرفیت پایه، همان سخت‌افزار و نمایشگر قدرتمند Pro Max را ارائه می‌دهد و هزینه حافظه‌های بسیار بالا را به خریدار تحمیل نمی‌کند. در مقابل، وضعیت بدون رجیستر و محدودیت بیشتر حافظه برای کاربران حرفه‌ای از نکاتی هستند که باید در نظر گرفته شوند.

نقاط قوت
نقاط ضعف
نمایشگر بزرگ 6.9 اینچی OLED با ProMotion تا 120 هرتز
محصول بدون رجیستر عرضه می‌شود
A20 Pro و رم 12 گیگابایت مشابه ظرفیت‌های گران‌تر
256 گیگابایت برای تولید محتوای بسیار سنگین محدودتر است
ظرفیت مناسب برای کاربر عادی تا نیمه‌حرفه‌ای
وزن 249 گرمی برای استفاده طولانی با یک دست زیاد است
هزینه کمتر نسبت به نسخه‌های 512 گیگابایت و بالاتر
بهتر است شماره مدل دقیق پک ZAA پیش از خرید بررسی شود

قیمت آیفون 18 پرو مکس ظرفیت 256 گیگابایت رم 12 گیگابایت بدون رجیستر ZAA

نسخه 256 گیگابایتی پایین‌ترین ظرفیت iPhone 18 Pro Max است و معمولا برای کسی که می‌خواهد با هزینه کمتری وارد خانواده Pro Max شود انتخاب منطقی‌تری محسوب می‌شود. همان نمایشگر، تراشه و امکانات اصلی نسخه‌های پرحافظه‌تر را دریافت می‌کنید و فقط فضای ذخیره‌سازی کمتری در اختیار دارید.

در نسخه بدون رجیستر، بهتر است هنگام مقایسه قیمت، هزینه نهایی استفاده از دستگاه و وضعیت ثبت آن را هم در نظر بگیرید تا مقایسه دقیق‌تری با نمونه رجیسترشده داشته باشید.

خرید اقساطی آیفون 18 پرو مکس از فروشگاه گوشی آنلاین

اگر iPhone 18 Pro Max ظرفیت 256 گیگابایت و رم 12 گیگابایت بدون رجیستر ZAA را به دلیل نمایشگر بزرگ، سخت‌افزار قدرتمند و قیمت مناسب‌تر نسبت به ظرفیت‌های بالاتر انتخاب کرده‌اید، امکان خرید گوشی اقساطی از فروشگاه گوشی آنلاین نیز برای تهیه این محصول فراهم است. به این ترتیب می‌توانید همین نسخه را از فروشگاه گوشی آنلاین تهیه کنید و هزینه خرید دستگاه را به‌صورت اقساطی پرداخت کنید.

مشخصات down
تاریخ معرفی
18 شهریور 1405 برابر با 9 سپتامبر 2026
تاریخ عرضه
27 شهریور 1405 برابر با 18 سپتامبر 2026
سیستم عامل
iOS
سیستم‌عامل در زمان عرضه
iOS 27
طراحی down
ابعاد
163.4 × 78 × 8.8 میلی‌متر
وزن
249 گرم
رنگ
مشکی (Black)
نقره‌ای (Silver)
آبی یخی (Glacier)
زرشکی (Burgundy)
جنس پشت
آلومینیوم/شیشه با پوشش Ceramic Shield
جنس جلو
شیشه‌ای با Ceramic Shield 2
جنس فریم
آلیاژ آلومینیوم
نمایشگر down
ابعاد نمایشگر
6.9 اینچ
نوع نمایشگر
LTPO Super Retina XDR OLED
حداکثر نرخ نوسازی (Refresh Rate)
۱۲۰ هرتز
رزولوشن
1320 × 2868 پیکسل
تراکم پیکسلی
حدود 460 پیکسل در هر اینچ
نسبت تصویر
19.5:9
نسبت نمایشگر به بدنه
حدود 90.7 درصد
محافظ نمایشگر
Ceramic Shield 2
سختی سطح 5 موس
پوشش ضد بازتاب
حداکثر روشنایی
۳۰۰۰ نیت
استانداردهای HDR
دالبی ویژن
HDR10
سایر مشخصات نمایشگر
پوشش ضدبازتاب (Anti-reflective coating)
نرخ نوسازی 120 هرتز
تراشه down
مدل تراشه
Apple A20 Pro
فرآیند ساخت تراشه
2 نانومتر
تعداد هسته پردازنده
شش‌هسته‌ای (2×4.93 گیگاهرتز + 4× گیگاهرتز)
پردازنده گرافیکی
Apple GPU
سایر مشخصات تراشه
پردازنده گرافیکی 7 هسته‌ای
حافظه down
حافظه داخلی
256 گیگابایت
حافظه اجرائی (RAM)
12 گیگابایت
دوربین پشت down
دوربین واید
48 مگاپیکسل، f/1.5-4.0، فاصله کانونی 24mm؛ اندازه حسگر 1/1.28 اینچ، پیکسل 1.22µm؛ فوکوس خودکار Dual Pixel PDAF، لرزش‌گیر Sensor-shift OIS نسل دوم
دوربین تله‌فوتو پریسکوپی
48 مگاپیکسل، f/2.8، فاصله کانونی 100mm؛ اندازه حسگر 1/2.55 اینچ، پیکسل 0.7µm؛ PDAF، لرزش‌گیر 3D Sensor-shift OIS، زوم اپتیکال 4 برابر
دوربین اولتراواید
48 مگاپیکسل، f/2.2، فاصله کانونی 13mm؛ زاویه دید 120 درجه، اندازه حسگر 1/2.55 اینچ، پیکسل 0.7µm، PDAF
سایر ویژگی‌های دوربین
سنسور عمق TOF 3D LiDAR Scanner؛ فلش Dual-LED با تن رنگی دوگانه؛ HDR برای عکس و پانوراما
فیلم‌برداری
4K با نرخ‌های 24/25/30/60/100/120fps؛ 1080p با نرخ‌های 25/30/60/120/240fps
توضیحات فیلمبرداری
10-bit HDR، Dolby Vision HDR تا 120fps، ProRes، ProRes RAW تا 120fps، Apple Log 2، ویدئو و صدای فضایی (3D Spatial)، ضبط صدای استریو
دوربین سلفی down
دوربین
18 مگاپیکسل
f/1.9
فاصله کانونی 20mm
فوق‌عریض
PDAF
دوربین تشخیص عمق و هویت‌سنجی
حسگر SL 3D؛ تشخیص عمق و بیومتریک
فیلم‌برداری دوربین‌ سلفی
4K با نرخ‌های 24/25/30/60fps؛ 1080p با نرخ‌های 30/60/120fps؛ لرزش‌گیر ژیروسکوپی (Gyro-EIS)
سایر قابلیت‌ها
HDR، Dolby Vision HDR، صدای استریو، ProRes RAW، Apple Log 2
باتری و شارژ down
ظرفیت باتری
5391 میلی‌آمپرساعت در مدل Nano-SIM؛ 5567 میلی‌آمپرساعت در مدل eSIM-only*
نوع باتری
لیتیوم یونی (Li-Ion)
پشتیبانی از شارژ سریع
دارد؛ شارژ سیمی PD3.2 و AVS
پشتیبانی از شارژ بی‌سیم
دارد
حداکثر توان شارژ بی‌سیم
25 وات
شارژ معکوس
4.5 وات
سیمی
زمان موردنیاز برای شارژ
50 درصد در 15 دقیقه (باسیم)
50 درصد در 30 دقیقه (بی‌سیم)
سایر ویژگی‌های شارژ و باتری
شارژ سیمی PD3.2، AVS؛ شارژ بی‌سیم MagSafe/Qi2
درگاه اتصال
USB Type-C 3.2 Gen 2، پشتیبانی از DisplayPort
صدا down
نوع اسپیکر
استریو
جک 3.5 میلی‌متری هدفون
ندارد
ارتباطات و سنسورها down
حسگرها
Face ID
شتاب‌سنج
ژیروسکوپ
حسگر مجاورت
قطب‌نما
فشارسنج
فناوری UWB با تراشه نسل دوم
Emergency SOS
Messages
Find My از طریق ماهواره
Wi-Fi
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7
توضیحات Wi-Fi
سه‌بانده (Tri-Band)
هات‌اسپات (Wi-Fi Hotspot)
بلوتوث
6.0
پشتیبانی از A2DP
از نوع کم مصرف یا LE
فناوری‌ ارتباطی
GSM / HSPA / LTE / 5G
سیم‌کارت
Nano-SIM + eSIM + eSIM در نسخه بین‌المللی؛ eSIM + eSIM در نسخه آمریکا؛ Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM در نسخه چین
مسیریابی و GPS
GPS (L1+L5)، GLONASS، GALILEO، BDS، QZSS، NavIC
NFC
دارد
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.

محصولات مرتبط

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آوامهرنازنین (فروشگاه اینترنتی گوشی آنلاین) می‌باشد.
دسته‌بندی محصولات